Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

[IMPORTANT]AnuntImportant

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Important! [IMPORTANT]AnuntImportant Joi Iul 01, 2010 2:50 am

DELETE

avatar
Banned
Banned

De acum pentru fiecare incalcare de regulament nu dati ban! tot ceea ce trebuie sa faceti este sa va duceti la profilul utilizatorului unde veti vedea ''BaraWarn'' in acel loc editati si pt o incalcare de regulament ii scadeti culoarea verde de la bara cu un ''rand''
P.S:daca vedeti un membru nou inregistrat (care nu are bara warn activata)intrati la profilul utilizatorului si o puneti cu full verde...daca vedeti pe cineva care are bara warn rosie (minima) ma anuntati cine este acel utilizator!Multumesc!

2.Regulament reactualizat!
1.De acum aveti voie sa va scrieti idurile(dar sa nu faceti spam gen:la un tutoriale faceti un mesaj numai cu idul vostru!pentru asta se scade warn motiv:spam)
2.De acum nu mai scrieti daca sunteti sau nu owner la vreun video/joc postat...totusi eu nam scris asa ceva dar in fine....(Asta nu inseamna ca daca copiati un tutorial nu trebuie sai puneti sursa!chiar daca este video!=>deci daca postati un tutorial care nu va apartine trbuie scrisa sursa!)

Alte detalii
Am adaugat emoticonuri noi!Acestea sunt:
[IMPORTANT]AnuntImportant 166576
x(
:X
pirat
:O
:malefic:
:haha:
trist
huhahah
happy birthday
:-?
link
Cod:
Multumesc!

2Important! Re: [IMPORTANT]AnuntImportant Mier Iul 28, 2010 12:19 am

DELETE

avatar
Banned
Banned

T.C! ->Arhiva

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum